» » پسر سردار تخریبچی دفاع مقدس در دفاع از حرم اهل البیت به شهادت رسید

  پسر سردار تخریبچی دفاع مقدس در دفاع از حرم اهل البیت به شهادت رسید

پسر سردار تخریبچی دفاع مقدس در دفاع از حرم اهل البیت به شهادت رسید

 تشییع با شکوه پیکر مطهر شهید مدافع حرم «مرتضی عبداللهی» در تهران


همزمان با سالروز شهادت حضرت 

امام رضا(ع)، پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمد(مرتضی) عبداللهی با حضور انبوه مردم شهید پرور تهران تشییع شد.

 پیکر مطهر شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی دیروز از مقابل مسجد جامع صفا در خیابان نظام آباد به سمت میدان امام حسین(ع) تهران تشییع و برای خاکسپاری در قطعه 26 گلزار شهدای تهران به بهشت زهرا(س) منتقل شد.

این شهید سرافراز سه شنبه گذشته در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) در شهر البوکمال در استان دیرالزورسوریه بر اثر اصابت ترکش خمپاره گروه تروریستی تکفیری داعش به شهادت رسید.

پدر شهید عبداللهی از فرماندهان  و پیشکسوتان تخریبچی دفاع مقدس :

خودم و هزاران مرتضی فدای رهبر

مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی نیز روز جمعه، با حضور خانواده و دوستان شهید در معراج شهدای تهران برگزار شد.

پدر شهید عبداللهی در مراسم وداع با پیکر فرزند شهیدش گفت: مرتضی را از جان‌ودل بزرگ کردم و فکر نکنید دلم برایش نمی‌سوزد اما چیزی بزرگ‌تر از مرتضی وجود دارد و آن اسلام است، امروز نیز پرچم اسلام در دست رهبر انقلاب قرار دارد، خودم و هزاران مرتضی فدای رهبر.

وی با بیان اینکه مرتضی با شهادت خود معنی تبعیت از رهبر را نشان داد، افزود: هر کسی می‌خواهد برای مرتضی کاری انجام دهد دنبال‌رو رهبر باشد و شفاعت این شهید که شامل دوستان و خانواده و بسیاری از افراد می‌شود مشروط به حب رهبر است.

این پدر شهید با سر دادن فریاد مرگ بر آمریکا، تصریح کرد: آفرین بر مرتضی که با شهادت خود معنی مرگ بر آمریکا گفتن خانواده ما را نشان داد.


مراسم بزرگداشت شهادت شهید مدافع حرم مرتضی عبداللهی فرزند سردار مصطفی عبداللهی فرمانده تخریب نیروی دریایی سپاه در دوران دفاع مقدس فردا سه شنبه از ساعت ۱۴/۳۰الی ۱۷در مسجد صفا روبروی بیمارستان امام حسین ع خیابان شهید مدنی (نظام اباد سابق)برگزار می گردد برادران مجمع ساعت ۱۳/۳۰ ازدفتر حاج علی ولیزاده دست جمعی برای شرکت در مراسم حرکت می کنند دوستانی که مایلند راس ساعت ۱۳/۳۰در دفتر اقای ولیزاده حضور بهم رسانند .

 

مجمع پیشکسوتان و رهروان شهدای تخریبچی کشور شهادت مدافع حرم مرتضی عبداللهی را به آقا امام زمان (عج) و نائب برحقش آیت الله سید علی خامنه ای ، امت شهید پرور ، خانواده گرانقدر شهید بویژه سردار پیشکسوت تخریبچی عبداللهی عزیز و کلیه همرزمان و دوستان و آشنایان و تخریبچیان دفاع مقدس تبریک و تسلیت عرض می نماید.

 

مجمع پیشکسوتان و رهروان شهدای تخریبچی کشور 

 

پسر سردار تخریبچی دفاع مقدس در دفاع از حرم اهل البیت به شهادت رسید

 

پسر سردار تخریبچی دفاع مقدس در دفاع از حرم اهل البیت به شهادت رسید

 


 

  29 آبان 1396
  4 995

  ویژه نامه ها

  لینک دوستان

  نظرسنجی

نظرشما در موردمحتوا و قالب بندی سایت معبر نور چیست؟


  اوقات شرعی

  یاد یاران