» » سی و پنجمین سالگرد شهادت تخریبچی شهید مصطفی بهادری گرامی باد

  سی و پنجمین سالگرد شهادت تخریبچی شهید مصطفی بهادری گرامی باد

سی و پنجمین سالگرد شهادت تخریبچی شهید مصطفی بهادری گرامی باد

 

سی و پنجمین سالگرد شهادت تخریبچی شهید مصطفی بهادری گرامی باد
 
 

نام و نام خانوادگی:مصطفی بهادری

نام پدر:ابراهیم

تاریخ تولد:۱۳۴۵

تاریخ شهادت: 1365/3/22

محل تولد:مسجدسلیمان

محل شهادت:شلمچه

وصیتنامه:

((  و قاتلوا فی سبیل الله الذین یقاتلونکم و لا …. ان الله لا یحب المحتدین))

در راه خدا با آنانکه با شما به جنگ برخیزند جهاد کنید و لیکن ستمکار نباشید که خدا ستمکاران را دوست ندارد. ( ۱۸۱ بقره)


(( و قاتلوهم حتی لا … فتنه و یکون الذین فان انتهوا فلا عدوان الا علی الظالمین ))

با کافر جهاد کنید. تا فتنه و فساد از روی زمین برطرفشود و همه را آئین دین خدا باشد و اگر از فتنه و نبرد دست کشیدن با آنها عدالت کنید که ستم جزء بر ستمکاران روا نیست. (۱۹۲ بقره)

امام خمینی : اکنون وقت آنست که ما وارث این خونها هستیم و بازماندگان جوانان و شهدای بخون خفته هستیم از پای نشوییم تا فداکاری آنها را به ثمر نرسانیم و با اراده … و … محکم بقای رژیم ستمکار و توطئه گران جیره خوار شرق و غرب را در زیر پای شهدای فضیلت دفن کنیم.

در صحنه روزگار همواره جنگها و ستیزها بر روی آب و خاک و جان و مکان و … زیاد بوده و همیشه این مسائل در جهان هستی بوده و هست. یکطرف زورگو متجاوز و بیدادگر سرکش و طرف دیگر مظلوم و مستضعف و در این جنگی که ابر قدرتها بر ملت ما متحمل کرده اند مستضعفین مسلمان هستند که طرفدار حاکمیت قرآن بر زمینند. زورگویان و جنگ طلبان امروز کسانین که از اسم قرآن وحشت دارند.

اینحقیر قطره ای از دریای مقاومت ملت غیور ایران می باشم که سعی و کوششم در برقراری امنیت و ثبات در داخل سرزمین امام زمان (ع) می باشد. و در این رابطه اگر ما به رژیم پلیدعراق هجوم نبریم و سرنگونش ننمائیم هرگز ملت ما روی آرامش و امنیت را نخواهد دید.

سخنی با شما آشنایان عزیزم و خلاصه همه آنهایی که به وصیتم توجه می کنند این است بدانیدبعد از مرگم روحم و  راهم هر دو جاوید می مانند تا طلوع نور اسلام رابر تمامی جهان تحکم بخشد.

و از شما می خواهم دنباله رو این راه باشید و اسلام را برای زندگی انتخاب کنید و به احکامش پایبند باشید و حامی خدمتگذاران مومن و صدیق بوده که آنان هدفی جز رضای خالق و خدمت به خلق خدا ندارند. در هرکجا که خدمت می کنید آنجا را سنگری کنید بر علیه یاوه گویان و آنهائی که می خواهند استقامت و پایداری ملت را تضعیف کنند.

حرفی نیز برای پدر و مادر عزیز و دلبندم دارم . زحماتی که شما برایم کشیده اید ، مرا از تشکر مناسبی هم ناتوان می کند خداوند اجرتان را بدهد . مرا حلال کنید . انشاء الله دیگر هم رزمانم انتقام خون من و شهیدان دیگر را از ظالمان بعثی به سر کردگی دیگر ابر قدرتها خواهند گرفت.

به امید پیروزی دیگر رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل

مصطفی بهادری

  20 خرداد 1400
  22

  ویژه نامه ها

  لینک دوستان

  نظرسنجی

نظرشما در موردمحتوا و قالب بندی سایت معبر نور چیست؟


  اوقات شرعی

  یاد یاران