» » کتاب " راز قطعه 53 " به نویسندگی هادی ناجی

  کتاب " راز قطعه 53 " به نویسندگی هادی ناجی

 شروع انتشار کتاب
 
 
مقدمه
شهید عاصمی قلم را نشان داد و گفت: امروز اسلحه شما این است و مبادا بر زمین گذارید!
اینکه مقام معظم رهبری در بیانات خود در این سالهای اخیر تأکید دارند که برای احیای فرهنگ ایثار و شهادت هنرمندان به صحنه بیایند، ما را به فکر فرو برده و بر آن داشت که اطاعت امر کرده و اینک از توفیق حاصل شده راضی و خرسندیم. اینجانب قلباً معتقدم که اگر امروز جامعه ی اسلامی ایران در چنین جایگاه با عظمت و با شکوهی قرار دارد، مدیون خون پاک شهدا و همت بلند ایشان است. در مورد شهید و شهادت هرچه گفته شود نمیتواند عظمت کار ایشان را نشان دهد و در این راه با بزرگمردانی مواجه شدیم که زمانی همرزم این شهیدان بوده و اکنون با افتخار از آن دوران یاد میکنند.
تنها آرزوی ما نگارندگان این کتاب این است که بتوانیم روش زندگی و خصوصیات و اعتقادات آن بزرگواران را به درستی به نسل امروز انتقال داده تا شاید به مدد شهیدانی چون اکبر ترابیان، مسیر زندگی جوانان امروز همانند خود ما، به راه راست هدایت شود...
بسیاری از قسمتهای این کتاب، مزینّ به اسماء الهی، آیات قرآن و احادیث مختلف میباشد و یکی از نگرانیهای نگارندگان کتاب از این بابت است که در نگهداری از این اثر دقّت کافی و لازم به عمل نیاید. لذا از شما دوست گرامی خواهشمندم برای اینکه هم خود شما مرتکب گناهی نشوید و هم ناخواسته گناهی را برگردن مؤلفین این کتاب نگذارید، نهایت کوشش خود را در نگهداری از این اثر بکار بندید.
از آنجایی که این کتاب با توجّه به شرایط زمانی- مکانی شخصیتهای داستان، از احزاب و گرایشات سیاسی، مانند سازمان مجاهدین خلق (منافقین)،جبهه ی ملی – مذهبی و... نام برده شده است؛ با توجه به ای نکه پس از گذشت سا لها ممکن است خوانندگان این اثر، شرایط این سا لها را نتوانند به طور
مستند تحلیل کنند، ذکر این توضیح را ضروری میدانم که مؤلفین این اثر، تابع هیچ حزب سیاسی نمیباشند و تنها گرایش سیاسی ما، ایمان به ربوبیّت و بندگی حق تعالی است.
التماس دعا
فرزانه آفتاب
تهران/ 1394 - 1393 خورشیدی
ذی الحجه 1435 – محرم الحرام 1436 قمری
  23 تیر 1401
  133

  ویژه نامه ها

  لینک دوستان

  نظرسنجی

نظرشما در موردمحتوا و قالب بندی سایت معبر نور چیست؟


  اوقات شرعی

  یاد یاران