» » کتاب" مقام محمود" دکتر احمد مومنی راد به چاپ چهارم رسید

  کتاب" مقام محمود" دکتر احمد مومنی راد به چاپ چهارم رسید

کتاب" مقام محمود" دکتر احمد مومنی راد به چاپ چهارم رسید

کتاب" مقام محمود" دکتر احمد مومنی  راد به چاپ چهارم رسیدکتاب مقام محمود خاطرات نماز شب رزمندگان حاصل تحقیق و پژوهش دکتر احمد مومنی راد و شامل بیش از ۱۶۰ خاطره از سوی انتشارات سروش با چاپ چهارم وارد بازار نشر شد. به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش "مقام محمود" مجموعه ای از خاطرات رزمندگان و شهیدان است که درباره مربوط به اقامه نماز شب در جبهه های جنگ ایران و عراق است. ۱۶۵ خاطره از میان ۶۳ منبع و مآخذ مربوط به دفاع مقدس، حاصل پژوهش گسترده ای است که در باب سیره عبادی و اخلاقی و عرفانی رزم آوران جنگ انجام شده است. در سراسر این اثر ایمان و اعتقاد و عشق به معبود در میان رزمندگان موج می زند. رزمندگانی که در کنار خمپاره، گلوله، درد و رنج، نماز و نیایش را رها نکرده و آن را تنها مأمن و پناهگاه خود می دانستند. آنان با نماز، خود را شناختند و با شناخت خویش به خدای خود معرفت پیدا کردند و در بزرگی و عظمت او محور شدند و دلاورانه جنگیدند و خصم را به ذلت کشیدند. این اثر در ۱۹۶ صفحه، یک هزار نسخه و با قیمت ۶۰۰۰۰ ریال توسط انتشارات سروش در اختیار علاقمندان حوزه دفاع مقدس قرار گرفته است.

علاقمندان جهت تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان مطهری، نرسیده به خیابان مفتح، جنب ساختمان سروش، تلفن ۸۸۳۱۰۶۱۰-۰۲۱ و یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن ۶۶۹۷۹۰۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


مقام محمود؛ خاطرات نماز شب رزمندگان، تحقیق و پژوهش  دکتر احمد مومنی راد، تهران، سروش (انتشارات صداو سیما)، چاپ چهارم، ۱۳۹۱.
  25 آذر 1392
  2 130

  ویژه نامه ها

  لینک دوستان

  نظرسنجی

نظرشما در موردمحتوا و قالب بندی سایت معبر نور چیست؟


  اوقات شرعی

  یاد یاران